Служители на пътна полиция в румънския окръг Констанца останаха изумени от обяснението на 35-годишна жена, заловена да шофира с цели 176 км/ч. При спирането за проверка тя оправда безотговорното си поведение на пътя с изключително нетипичен аргумент – бързала да се прибере, за да не изгорят козунаците, които е оставила да се пекат във фурната.
Случката прикова вниманието на местните власти, които напомнят, че подобни скорости са изключително опасни и недопустими, независимо от празничните приготовления.

Leave a Reply