Маги Сидерова не спести критиките си към кулинарното риалити „Хелс Китчън“, в което бе специален гост по време на големия финал. Брюнетката сподели острото си разочарование в социалните мрежи малко след края на излъчването.
Моделката заяви, че преживяването е било пагубно за физическото ѝ здраве. „Боли ме стомахът, имам киселини, задържала съм вода, а за качеството на десерта дори не искам да говоря“, споделя тя. Според Сидерова екипът на предаването е проявил крайно непрофесионално отношение, характеризиращо се със слаба организация и чакане, продължило общо шест часа.
Освен недоволството от храната и логистиката, Сидерова е вбесена и от факта, че продукцията е изписала грешно името ѝ на екрана. Вместо настоящата си фамилия Сидерова, тя е била представена като Маги Желязкова. „Три пъти изрично казах да не ме изписвате Желязкова. Много сте зле и никой не смее да ви го каже, но аз ще го направя“, категорична е тя.
Маги подчерта, че държи на името си, тъй като вече пет години е щастливо омъжена за Георги Сидеров – бивш служител на ГДБОП. Тя отбеляза, че е положила сериозни усилия да се наложи с новата си фамилия, въпреки дългогодишната си популярност с предходната.

Leave a Reply