Участничката в риалити формата „Ергенът: Любов в рая“ Филипа Димитрова се завърна от пътуването си до Гърция с неочаквано негативни впечатления. Биоложката сподели, че гръцката столица Атина изобщо не е оправдала очакванията ѝ.
Филипа признава, че е имала прекрасни спомени от града, датиращи още от нейното детство. За съжаление, при повторното си посещение тя се е сблъскала с коренно различна и неприветлива атмосфера. Въпреки лекото разочарование от градската среда, тя все пак успя да запечата няколко естетически кадъра по време на престоя си.


Leave a Reply