Вандализъм в „Люлин“: Мъж унищожи гумите на девет автомобила

·

Серия от вандалски прояви е регистрирана в софийския квартал „Люлин“. Девет леки автомобила, паркирани в района срещу метростанция „Сливница“, са осъмнали с нарязани гуми, потвърдиха за БТА от Столичната дирекция на вътрешните работи.

Служители на реда са задържали 37-годишен мъж, заподозрян за извършването на деянието. Към момента полицията продължава работа по изясняване на обстоятелствата и мотивите за престъплението.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *