Светлана Гущерова признава, че има огромно желание да прекрачи прага на къщата на Биг Брадър отново. Плеймейтката споделя, че участието ѝ в предишен сезон е оставило тежък отпечатък върху самочувствието ѝ, карайки я да се чувства некомфортно в тялото си.
В откровено интервю Светлана сподели, че вече не обръща внимание на злобните коментари по свой адрес. Според нея, най-важно е мнението на най-близките ѝ хора. Тя разкри и строгия си хранителен режим: пропуска закуската, залага на риба и пилешко месо, а вечер залага на леки закуски като оризови ядки и желирани бонбони, избягвайки стриктното гладуване поради здравословни причини.
Гущерова не крие, че поддържането на перфектна фигура е сериозна битка за нея. След престоя си в риалити формата преди години тя натрупала повече килограми, отколкото по време на четирите си бременности, което отключило у нея постоянен страх от напълняване.
Освен борбата с теглото, Светлана планира нови корекции по външния си вид. Тя смята отново да коригира носа си и в момента активно премахва старите си татуировки, като признава, че някои младежки решения, като пробиването на устната, са били грешка.
Най-любопитната част от признанията ѝ засяга нейните четири деца. Моделката разкри, че е планирала ражданията им по часове с помощта на астролог, за да зададе определен път в хороскопа им. Тя се надява, че съдбите им като политик, адвокат или артист, които тя сама е програмирала чрез раждането, ще се сбъднат.

Leave a Reply