Красавицата Михаела, която се утвърди като една от фаворитките на Марин в актуалния сезон на романтичното риалити „Ергенът“, разкри своята голяма страст извън малкия екран. Оказа се, че чаровната брюнетка е заклет привърженик на столичния футболен гранд „Левски“.
Наскоро тя бе забелязана на трибуните на стадион „Георги Аспарухов“, за да подкрепи „сините“ в двубоя им срещу тима на „Арда“. Присъствието на риалити звездата явно донесе късмет на отбора, който успя да извоюва победата с минималното 1:0.
Михаела не скри пристрастията си и гордо позира със синя фланелка, украсена с емблемата на любимия клуб. С този жест тя категорично заяви своята лоялност към отбора, а привържениците вече се надяват нейната подкрепа да бъде „на кадем“ за спечелването на шампионската титла през този сезон.

Leave a Reply