Тежки новини сполетяха лагера на Левски преди дългоочаквания сблъсък с ЦСКА в последния кръг от редовния сезон. Старши треньорът на сините Хулио Веласкес почти сигурно ще бъде лишен от възможността да води тима си от крайните линии край тъчлинията.
Причината за това е дисциплинарно наказание, което се очаква да бъде официално потвърдено от Дисциплинарната комисия към БФС. Испанският наставник бе санкциониран с жълт картон по време на вчерашния успех над Арда с 1:0. Това официално предупреждение се явява трето за него от началото на първенството, което автоматично активира наказание за следващия двубой.
Така Веласкес ще трябва да изгледа дербито срещу червените, насрочено за 13 април, от трибуните. Предишните две официални предупреждения за испанеца бяха регистрирани в мачовете срещу Ботев Враца и Септември съответно в 5-ия и 17-ия кръг на шампионата.

Leave a Reply