Скандалната участничка в „Ергенът“, Санта Китана, изненада всички с откровенията си за апетита си по време на снимките на шоуто. Красивицата, която не остави никого равнодушен, призна, че често е прекалявала с плодовете.
Според нея, преди всеки коктейл тя е изяждала около един килограм плодове, което впоследствие е повлияло на комфорта ѝ. Китана сподели, че е била толкова сита, че дори е изпитвала затруднения с дишането, докато е била седнала на дивана.
За да бъде сигурна, че няма да остане гладна, гласовитата изкусителка си е заделяла таен запас от плодове в гримьорната. Тя обаче е крила храната от Алия, за да избегне допълнителни слухове, че „краде манджа“.

Leave a Reply