В истински шок за феновете на киното, холивудската звезда Ким Бейсинджър отправи публично послание към бившия си съпруг Алек Болдуин. Това се случва цели 24 години след края на бурния им развод, белязан от тежки съдебни битки.
Поводът за изненадващата проява на добронамереност бе 35-годишнината от премиерата на общия им филм „The Marrying Man“. Актрисата сподели сцена от продукцията в социалните мрежи и добави топли пожелания за рождения ден на Болдуин, като му пожела здраве, смях и споделени моменти с близките му.
Актьорът не остана длъжен и отговори на жеста с благодарност, наричайки постъпката ѝ „изключително мила и напълно неочаквана“. Той дори се обърна към нея с името на емблематичната ѝ героиня от „Батман“, Вики Вейл.
Историята на двамата актьори е сложна. Филмът, който ги събра през 1990 г., беше определен от Болдуин като „най-голямата грешка в кариерата му“, след като продукцията бе съпътствана от скандали, обвинения в непрофесионализъм и последващ неуспех в боксофиса. И двамата актьори по това време отричаха медийните твърдения, че саботират снимачния процес.
Бракът на Бейсинджър и Болдуин продължи от 1993 до 2002 г. Последвалият развод беше изключително публичен и драматичен, включващ дългогодишна битка за попечителство над дъщеря им Ирландия, която остави тежки следи в отношенията им.

Leave a Reply