Делян Пеевски след гласуването: Гласувах за държава, която поставя хората на първо място

·

Лидерът на ДПС Делян Пеевски упражни правото си на глас в ранните часове на изборния ден. Той пристигна в избирателната секция, разположена в основното училище „Св. св. Кирил и Методий“ в планинското село Бабяк, община Белица, точно в 8:17 часа.

След като пусна бюлетината си, Пеевски, който води листите на движението в Благоевград и Кърджали, заяви категорично своята позиция: „Днес гражданите решават съдбата на страната си. Моят личен избор е насочен към държава на хората – такава, която гарантира повече сигурност, просперитет и възстановяване на държавността.“

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *