Жестоко престъпление потресе Ахтопол, след като двама мъже бяха задържани за зверско нападение над 57-годишен бездомник. Нападателите са нанесли тежки травми на пострадалия, след което са го подпалили.
Срещу извършителите вече са повдигнати обвинения за нанасяне на средна телесна повреда. Разследващите уточняват, че деянието е извършено с изключителна жестокост, по хулигански подбуди и чрез метод, причинил особено мъчителни страдания на жертвата.
Съдът се произнесе по случая, като наложи на двамата мъже най-тежката мярка за неотклонение – задържане под стража.

Leave a Reply