Жителите на варненския квартал Левски се събудиха с неочаквано неудобство днес, след като водоподаването в района бе спряно в малките часове на деня. Причината за безводието е възникнала авария, засегнала част от инфраструктурата.
Проблемът започна около 1:30 след полунощ и засегна абонатите, намиращи се в карето между улица Мир, булевард 8-ми Приморски полк, улица Студентска и булевард Васил Левски.
Според официалната информация от ВиК дружеството, екипи работят по отстраняването на повредата. Очаква се нормалното водоподаване да бъде възстановено до 13:00 часа днес.

Leave a Reply