Ексцентричната Санта Китана, която напусна романтичното риалити „Ергенът“, се появи в студиото на „Преди обед“, за да сподели детайли около престоя си в имението. Тя не скри провокативния си характер и открито говори както за козметичните си корекции, така и за личните си подбуди да се включи в телевизионния формат.
Пред водещия Мартин Николов участничката направи изненадващо признание. Според нея, първоначалната ѝ цел не е била търсенето на сериозна връзка, а по-скоро търсене на силни емоции и провокация.
Китана разкри, че е влязла в шоуто, вдъхновена от бурните събития в миналия сезон на предаването. Тя призна, че е искала да бъде център на внимание и да предизвика същите остри реакции и критики, каквито провокираше Даниела Рупецова в предходното издание на формата.

Leave a Reply