Докато жителите на София се борят с ежедневни предизвикателства и високи разходи за живот, дъщерята на столичния кмет Васил Терзиев, Ива, демонстрира лайфстайл от съвсем друго ниво. Младата дама, която наскоро привлече вниманието като най-младият участник в експедиция до подножието на Еверест, смени планинската екипировка с висша мода в столицата на Италия.
Очевидци забелязаха Терзиева в Galleria Vittorio Emanuele II в Милано – емблематично място, известно с едни от най-скъпите бутици в света. Според присъствали на разходката, Ива е пазарувала в обекти от ранга на Chanel, Louis Vuitton, Dior и Hermès, без да се интересува от ценовите етикети.
„Тя действаше решително – влизаше, избираше и излизаше с торби, сякаш това е ежедневие“, споделят свидетели на шопинг маратона. За разлика от своите спътнички, които се съобразявали с бюджета, щерката на кмета залагала на покупки за хиляди евро.
След модната обиколка денят завършил в изискания ресторант Il Marchese, където компанията се насладила на гурме кухня, включваща деликатеси като октопод и скъпи напитки. Този разточителен стил контрастира рязко с имиджа на амбициозна млада жена, който Ива изграждаше по време на хималайското си приключение със Силвия Аздреева.
Ива е по-голямата дъщеря на Васил Терзиев от брака му с Милена. Макар личният живот на децата на столичния градоначалник рядко да попада в медийното пространство, подобна демонстрация на лукс в чужбина предизвика вълна от интерес.

Leave a Reply