Григор Димитров и Ейса Гонсалес: Романтика и висок адреналин в Монако

·

Звездната двойка Григор Димитров и Ейса Гонсалес отново е в центъра на вниманието, след като бяха забелязани заедно в Монако. Мексиканската актриса се присъедини към най-добрия български тенисист в навечерието на престижния турнир „Мастърс 1000“ в Монте Карло.

След кратка раздяла поради ангажиментите на Ейса покрай премиерата на новия ѝ филм в Калифорния, двамата отново са неразделни. Феновете ги засякоха на романтична вечеря в известния ресторант „Чиприани“, а Димитров не пропусна възможността да покаже стил, появявайки се със своето ламборгини.

Важен изпит на корта

Освен личните емоции, пред Григор предстоят сериозни професионални предизвикателства. Днес от 12:00 часа той се изправя срещу аржентинеца Томас Мартин Ечевери в първия си мач от надпреварата в Княжеството.

Настоящият 93-ти в света трябва да бъде изключително концентриран, тъй като защитава 200 точки от четвъртфинала си тук миналата година. Според анализите, за да запази стабилните си позиции в топ 100 на АТП, българинът ще се нуждае от поне три победи в предстоящия турнир.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *