Случай на изключително безотговорно поведение на пътя завърши с граждански арест на автомагистрала “Струма”. Мъж зад волана беше спипан от група строителни работници, след като се оказа, че шофира в неадекватно състояние.
Пристигналите на място екипи на полицията са установили шокиращи резултати – дрегерът е отчел близо 6 промила алкохол в кръвта на водача, а тестът за наркотици също е дал положителен резултат. Бдителните строители, станали свидетели на опасното шофиране, не останали безучастни и сами са спрели автомобила, предотвратявайки потенциална трагедия.

Leave a Reply