Въпреки многобройните клюки, които се въртят около тях, Антоанет Пепе и Иво Карамански-младши показаха, че са част от едно голямо и сплотено семейство. Заедно с четирите си деца и „бабата и дядото“ – Александър и Нели Сано, те гостуваха в ефира на сутрешно предаване, за да споделят тайните на хармоничния си живот.
Двойката и техните близки разкриха, че празниците преминават в много смях и шум, а споделеното време е най-ценно. „Всеки беше ангажиран по задачи по празниците, но когато се съберем, козунаците определено не стигат“, сподели с усмивка Антоанет.
Тя разказа още, че заедно с Нели Сано се грижат за уюта в дома им в Рударци, където основен приоритет е комфортът, а не перфектната визия. Семейството планира и нови приключения, като обмислят скоро да съберат цялата фамилия на къмпинг с каравани.

По-големите деца на Пепе с великденски поздрав, снимка: Инстаграм
Нели Сано от своя страна изрази възхищението си от домакините и семейната среда, която Антоанет и Иво създават. Двете дами с лекота си сътрудничат при обзавеждането, като имат пълната свобода да реализират идеите си за красив интериор.

Снимка: Инстаграм
Александър Сано добави, че ключът към спокойствието е липсата на натиск. „Нямаме разминаване във възпитанието, защото просто не се месим“, сподели актьорът, допълвайки с чувство за хумор, че най-малките в семейството вече познават творчеството на „Братя Мангасарян“.

Leave a Reply